تک سوئیچ PTS815 مناسب برای IoT

0
718
تک سوئیچ PTS815

شرکت C&K  از تک سوئیچ PTS815 میکرو با هدف اتوماسیون منزل و دستگاههای IoT رونمایی کرد.

این سوئیچ PTS815  نام دارد که در مجموعه میکروسوئیچها قرار دارد و دارای ضخامت ۲٫۵ میلی متر است و در اندازه یا سایز mm 4.2×3.2 که دارای یک سطح (mm oval 3×2.2) می باشد و برای سازگاری با فرآیندهای تولید، سطح آن سخت و صاف است.

کاربرد تک سوئیچ PTS815

با وجود مدار PCB در وسایل الکترونیکی ، ایجاد سوئیچ فوق العاده کوچک PTS815 ، نشانه بالا رفتن تقاضا برای ساخت سوئیچهای با کیفیت بالا می باشد. پیش بینی می شود که از تک سوئیچ در ساخت سیگار الکترونیکی یا کنترل برای هواپیماهای بدون سرنشین، دوچرخه الکترونیکی و ربات جاروبرقی نیز استفاده شود.

این شرکت تک سوئیچ را با توجه به نیاز مشتریان و با تأیید کیفیت مورد انتظار آنها تولید کرده است. در واقع شرکت C&Kاین کلید را برای پاسخگویی به نیازهای بسیاری از برنامه های تجاری که نیازی به کارایی بسیار بالایی ندارند، طراحی کرده است ولی درعوض، ضمن حفظ کنترل کیفیت سفت و سخت، قیمت مناسبی را نیز ارائه می دهد.

انواع PTS815

تک سوئیچ PTS815 با فشار لمسی ۰٫۲۰ میلی متر ± ۰٫۱ میلی متر کار می کند و ویژگی جالب این سوئیچها ، انتخاب نیروی عملیاتی می باشد که می تواند ۱۸۰ گرم ، ۲۵۰ گرم یا ۴۰۰ گرم باشد.

دوام این سوئیچها ۱۰۰،۰۰۰ چرخه است، به جز نسخه ۲۵۰ گرم که ۵۰،۰۰۰ است.

میزان ولتاژ و جریان تماس با تک سوئیچ PTS815 در حالت نرمال (۱۲V 50mA) می باشد که در دمای ۲۰- تا ۷۰+ درجه سانتی گراد و در مدت زمان  10 میلی ثانیه پاسخگو است.

مقاومت دی الکتریک ۲۵۰Vac در یک دقیقه است و مقاومت عایق آن بزرگتر از ۱۰۰MΩ است که نشان می دهد از مقاومت خوبی برخوردار است.

تکنیک نصب آن، جریان مادون قرمز است و مطابق با استاندارد IEC 61760-1 می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید