درباره ما

  118ELEC یک درگاه خبری و تخصصی در زمینه الکترونیک و رباتیک است که تمام تمرکز خود را در این زمینه گذاشته و سعی دارد تا مکانی از هر جهت بی نقص را برای کاربران این حوزه فراهم آورد. اخبار الکترونیک و رباتیک، پروژه الکترونیک و رباتیک، معرفی و آشنایی با قطعات الکترونیک، از برنامه های مهم این مجموعه می باشد. همچنین تیم حرفه ای 118ELEC در تلاش است تا برای توسعه هر چه بیشتر علم و فناوری، تمامی خبرها، رویدادها و وقایع علمی از زمین تا فضا را پوشش دهد.

نگاه بی‌طرفانه به رویدادهای داخلی و خارجی، نوشتن صریح و ساده و انتقال سریع رویدادها، ارزش‌های تیم صمیمی ما هستند و افتخار داریم که ماه به ماه نه تنها بر شمار مخاطبان ما افزوده شده

بلکه نرخ حضور و درگیری شما با مطالب‌مان در قالب بازخوردها و نظرات هم رشدی بی‌وقفه داشته است. توجه صادقانه به نظرات شما شیوه‌ کاری ما از روز نخست بوده‌ و باقی ماندن آن مدیون تشویق و همراهی شماست.

118ELEC نه تنها تلاش می‌کند در گام بعدی دامنه و تنوع نوشته‌هایش را با محوریت الکترونیک و رباتیک به عرصه‌های جدیدی از زندگی گسترش دهد بلکه همچنان خواهد کوشید در عصر جدیدی از حیات کشورمان بیشتر و بهتر در قلب رویدادهای فناوری ایران و جهان حضور داشته باشد. با 118ELEC همراه باشید تا با یکدیگر مرزهای جدیدی از حیات مدرن، شفاف و دوستانه دنیای رباتها و الکترونیک را تجربه کنیم.