کیبورد Anglia با خواص ویژه

0
8662
کیبورد Anglia

شرکت Anglia توزیع کننده قطعات الکتریکی در انگلستان، کیبورد Anglia را متناسب با نیاز مشتریان ارائه می دهد.

یک کیبورد به عنوان واسط اصلی تجهیزات و انسان، نه تنها باید از نظر عملی نیازهای کاربر را برطرف سازد بلکه باید از نظر طراحی نیز زیبا و کاربر پسند باشد. به همین دلیل با توجه به نیازهای مشتریان می تواند بسیار خاص طراحی شود. کیبورد Anglia می تواند شامل لوگوی مشتریان، کاراکترهای افسانه ای و رنگ های مختلفی باشد. کیبوردها را می توان در هر شکل، اندازه یا رنگ با گزینه هایی مانند رتبه بندی IP و IK مشخص کرد که در آن محصولات در محیط های صنعتی استفاده می شوند.

انواع کیبورد Anglia

1) کیبوردهای لاستیکی سیلیکونی

2) کیبوردهای فلزی

3) کیبوردهای لمسی (membrane)

کاربرد انواع کیبوردهای Anglia

طبق گفته شرکت، کیبوردهای لاستیکی سیلیکونی برای تولیدهای کوچک، متوسط و بزرگ، اقتصادی و قابل اطمینان است. این نوع کیبورد Anglia مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت و فرسودگی دارد و می تواند با بردهای PCB یا مدارهای قابل انعطاف ادغام شود.

کیبوردهای فلزی از دوام و استحکام بالاتری برخوردار هستند و کاربرد آنها بیشتر در محیطهای سخت و صنعتی می باشد. طبق گفته این شرکت، این کیبوردها در برابر آب و گرد و غبار محافظت شده اند و نماد آنها با لیزر بر روی شان چاپ می شود.

کیبوردهای لمسی یا Membrane Keypads یکی از محبوب ترین گزینه ها است. این کیبوردها ضد آب هستند و در برابر گرد و غبار و مایعات، مقاومت خوبی دارند و تمیز کردن آنها بسیار راحت است. کلیدهای آن را با سوئیچ های فلزی می سازند که به صورت لمسی طراحی شده است.

همچنین می توان در کیبوردهای Membrane ، برای نمایش کلیدها از چراغ های LED استفاده کرد و در واقع چراغها را باید پشت کیبورد Anglia قرار داد تا کلیدها را روشن کند و با لمس هر کلید، روشن می شود.

کاربرد کیبوردهای Membrane در پایانه های عمومی، کنترل های صنعتی و پنل های امنیتی می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید