آمپلی فایر BD77501G نوسانات ناشی از ظرفیت بار را از بین می برد

0
534
آمپلی فایر BD77501G-Rohm op Amp

شرکت Rohm ادعا می کند آمپلی فایر BD77501G با سرعت بالا در صنعت، نوسانات ناشی از ظرفیت بار را در ۱۰ ولت/ میکروثانیه از بین می برد، به عنوان مثال، آپ امپ های ADI’s ‘C-Load’ در هر ظرفیتی پایدار هستند. برند Rohm برای تحمل ظرفیت خازنی “Nano Cap” است.

مشخصات آمپلی فایر BD77501G

BD77501G یک نوع آمپلی فایر CMOS با منبع تغذیه تک کانال است، محدوده حالت ورودی Vss تا Vdd-2V است و از یک منبع واحد ۷ تا ۱۵ ولت، یا ۳٫۵ ± تا ۷٫۵ ولت دوگانه بهره می برد.

اکثر پارامترها در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد و ولتاژ ۱۲ ولت مشخص شده اند و دمای عملیاتی این آمپلی فایر از ۴۰- تا ۸۵+ سانتی گراد می باشد.

آفست ورودی ۴mV (±) می باشد و به صورت پکیج (۱٫۲۵×۲٫۸×۲٫۹ میلی متر) می باشد.

ایمنی در برابر نویز

این شرکت بر ایمنی در برابر نویز آمپلی فایر BD77501G در کاربردهای صنعتی تأکید دارد.

Rohm می گوید: “تخریب محیط نویز ناشی از افزایش برق و تراکم نصب، اجرای طرح جلوگیری از ایجاد نویز برای دستگاه ها با سیگنال کوچک را بسیار دشوار می کند. به همین دلیل این شرکت آمپلی فایر و مقایسه کننده هایی را برای ایمنی در برابر نویز ساخته که در بازارهای خودرو و صنعت مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.”

نام تجاری Emarmour بدان معناست که نوسان ولتاژ خروجی در محدوده باند فرکانس نویز هنگام آزمایش ISO11452-2 ، به کمتر از ۳۰۰ میلی ولت محدود می شود.

با استفاده از این آمپلی فایر ، شرکت ادعا می کند که می تواند نویز را به کمتر از این مقدار هم برساند. تکنیک های جلوگیری از نویز شامل فیلترهای داخلی RC بر روی تمام پین ها است. این روش ایمنی در برابر نویز بی سابقه ای است که تغییرات را به کمتر از ۲۰± میلی ولت محدود می کند. این امر نیاز به مدارهای فیلتر برای هر فرکانس نویز را برطرف می کند.

کاربردهای آمپلی فایر BD77501G

کاربرد آمپلی فایر BD77501G در تجهیزات مدیریت تأسیسات مانند سنسورهای تشخیص حالت غیر طبیعی جریان و گاز، کنترل موتور، کنترل اینورتر و بافرهای pre-drive  برای ترانزیستورهای قدرت می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید