C-Trust : نرم افزاری برای پشتیبانی از میکروکنترلرهای NXP

0
563
پشتیبانی میکروکنترلر NXP با ابزار C-Trust

شرکت IAR Systems از میکروکنترلرهای NXP به وسیله ابزار توسعه ایمنی C-Trust پشتیبانی می کند. این سیستم پشتیبانی ارتقاء یافته به توسعه دهندگان امکان پیاده سازی با امنیت بالا و پشتیبانی عالی متناسب با استانداردها و قوانین امنیتی محصولات IoT که در حال تولید یا توسعه هستند را می دهد.

C-Trust چیست؟

ابزار توسعه ایمنی C-Trust پشتیبانی از میکروکنترلرهای KX ، K24 ، K64 ، K64 ، KV56 و KV58 را مطابق با استاندارد K65 / 66 ارائه می دهد. با توجه به پشتیبانی به روز شده و آپدیت دستگاه، توسعه دهندگان با استفاده از این ابزار قادر به اضافه کردن امنیت در طراحی محصولات موجود هستند و بیشتر نیازهای امنیتی را بدون نیاز به طراحی یا کار مجدد، برطرف می کند.

کاربرد C-Trust

در ایالات متحده، از اول ژانویه سال 2020، هر دو ایالت کالیفرنیا (SB 237) و اورگان (HB 2395) ، تولید کنندگان نرم افزارهای embedded را موظف کرده اند که محصولات خود را با ابزار امنیتی C-Trust مجهز کنند تا از استفاده غیر مجاز، این محصولات و اطلاعات درون آنها را محافظت کند. وظیفه انجام این کار بر عهده تولید کنندگان است، بنابراین هر شرکتی که محصولات IoT را برای فروش بگذارد باید این قوانین را رعایت کند.

به طور مشابه، در اروپا، مؤسسه استاندارد ارتباطات اروپا (ETSI) پیش نویس نهایی از استاندارد EN 303 645  را منتشر کرده است که بهترین روش های استاندارد اروپا برای امنیت مصرف کنندگان محصولات IoT را ارائه می کند.

در منطقه آسیای اقیانوس آرام، کشورها در حال پیشبرد قوانین امنیت سایبری و حفظ حریم خصوصی برای استفاده کنندگان محصولات IoT هستند، به عنوان مثال آژانس اینترنت و امنیت کره جنوبی (KISA) اخیراً دستورالعمل هایی را برای برنامه ریزی سرویس IoT و حفظ اطلاعات شخصی افراد منتشر کرده است. C-Trust طراحی میکروکنترلرهای NXP MCU را در محصولاتی که باید شرایط و مقررات امنیتی جدید و استانداردها را ارائه دهند، ساده تر کرده است.

عملکرد ابزار پشتیبانی جدید IAR Systems

C-Trust به عنوان افزونه ای برای ابزار توسعه برنامه IAR Embedded Workbench است و کار توسعه دهنده را برای محافظت از یک برنامه موجود یا جدید بدون نیاز به تسلط بر پیچیدگی های عمیق تر امنیتی، ساده تر می کند. این فناوری، باعث افزایش امنیت برنامه با محافظت قدرتمند در برابر سرقت اطلاعات، ورود بدافزار، جعل و تولید بیش از حد می شود.

سیستمهای IAR همچنین امنیت Inception Suite را ارائه می دهند که مجموعه ای از ابزارها و خدمات بی نظیر برای پیاده سازی و سفارشی سازی امنیت در نرم افزارهای embedded می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید