اسپرسوساز وای فای مبتنی بر میکروکنترلر ESP32

0
472
اسپرسوساز وای فای مبتنی بر میکروکنترلر ESP32

کمپانی Londinium تولید کننده دستگاه اسپرسو اهرمی و شرکت Fracino تولید کننده دستگاه های اسپرسو و کاپوچینو ساز از میکروکنترلر ESP32 شرکت Espressif Systems برای طراحی دستگاههای اسپرسوساز وای فای استفاده کرده اند. هدف این شرکتها تولید انواع قهوه (کمترین تا بیشترین غلظت) با استفاده از این دستگاه است. همچنین مشتریان می توانند دستگاه را به سادگی و با استفاده از یک اپلیکیشن موبایل کنترل کنند. در عین حال هزینه تولید را برای سازندگان نیز کاهش داده است.

ویژگی های اسپرسوساز وای فای

شرکت Fracino از پلتفرم Blynk IoT برای ساخت این اپلیکیشن زیبا و کاربرپسند که با میکروکنترلر ESP32 کنترل می شود، استفاده کرده است. این اپلیکیشن اسپرسوساز وای فای را به صورت بی سیم به اینترنت متصل می کند و کاربران می توانند از این طریق تنظیمات دستگاه را به دلخواه تغییر دهند و نیازی به چشیدن مزه قهوه ندارند.

اسپرسوساز ESP32 چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

تمام بخش نرم افزاری دستگاه شامل اتصال دستگاه به شبکه وای فای خانگی، ثبت نام کاربران، برنامه ریزی و ساخت اپلیکیشن می باشد که موجب شده تا بهترین دستگاه های اسپرسوساز وای فای تولید شوند.

شرکت Fracino برای تنظیم شروع به کار دستگاه از یک ماژول خودکار داخلی که در سیستم عامل Blynk اجرا می شود، استفاده می کند. برنامه ریزی این ماژول، مبتنی بر کلود (ابر) یا ذخیره شده بر روی دستگاه است به طوریکه در صورت عدم دسترسی به اینترنت نیز عمل می کند. تنظیمات زمان آن نیز با توجه به موقعیت مکانی مشتری تغییر می کند.

همچنین شرکت Londinium به بینش داده ای گسترده ای درباره استفاده از دستگاه هایش دست یافته که قبلاً این مسأله ممکن نبود. این امکان به پیشرفت بیشتر محصولات در آینده کمک می کند. به روز رسانی سیستم عامل اسپرسوساز وای فای و اپلیکیشن آن نیز از طریق Blynk در هر زمان قابل انجام است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید