اپلیکیشن maxim integrated توسط شرکت ماکسیم معرفی می شود

0
509
اپلیکیشن maxim integrated

شرکت ماکسیم اپلیکیشن maxim integrated ، یک نرم افزار جدید موبایل که به صورت رایگان برای IOS و Android وجود دارد را ارائه کرده که دسترسی سریع و آسان به آی سی های آنالوگ هوشمند را فراهم می کند. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا در مورد آخرین فناوری ها، آی سی ها و ابزارهای طراحی اطلاعات کسب کنید و در مورد رویدادها و معاملات آینده هشدار دریافت کنید.

کاربرد اپلیکیشن maxim integrated

با استفاده از اپلیکیشن maxim integrated می توانید یادداشت ها و وبلاگ های برنامه را بخوانید، فیلم های آموزشی تماشا کنید، کیت های ارزیابی را کشف کنید و جزئیات رویدادها را دریافت کنید. سلکتورهای کشویی هوشمند و dropdown ها این امکان را فراهم می کنند تا شما بتوانید بخش مورد نظر خود را در سیستم حتی اگر آفلاین باشید، به راحتی پیدا کنید. می توانید بخش های مورد علاقه و محتوای مورد نظر خود را علامت گذاری کنید یا بخشی که فیلتر شده را برای بازخوانی دوباره ذخیره کنید.

از این اپلیکیشن می توان برای سفارش Essential Analog Toolkit (یک جعبه آی سی از بیست گروه مختلف)، نمونه ها، آی سی ها و کیت های ارزیابی استفاده کرد.

ویژگیهای اپلیکیشن maxim integrated

  • با استفاده از این اپلیکیشن به خبرهای جدید دسترسی داشته و از آخرین رویدادها با خبر می شوید.
  • می توانید به صورت روزانه هدف خود را برای رسیدن به بالای جدول رده بندی دنبال کنید.
  • می توانید دیتاشیت ها، جستجوهای متقابل، وبسایت ماکسیم و موارد دیگر را از این طریق چک کنید.

کاربرد آی سی های Essential Analog

  • آی سی های قدرت بهینه در اپلیکیشن maxim integrated از کاهش مصرف برق برای برنامه های کاربردی شرکتی و صنعتی و همچنین عمر طولانی باتری برای دستگاه های فشرده و قابل حمل پشتیبانی می کنند.
  • آی سی های اندازه گیری دقیق، سرعت و دقت بالایی را در سراسر زنجیره سیگنال فراهم می کنند.
  • آی سی های اتصال قابل اطمینان، ارتباطات بی سیم و با سیم را با استفاده از رادیو RS-232، RS-485، CAN و ISM استاندارد با انتقال داده های ناهموار و قابل اعتماد، امکان پذیر می کند.
  • آی سی های با مقاومت بالا، مدیریت سیستم بدون اشکال را در اپلیکیشن های مهم ماموریتی تضمین می کنند.

می توانید نسخه های انگلیسی، ژاپنی و چینی اپلیکیشن maxim integrated را از اپ استور اپل یا گوگل پلی استور دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید