ESP32 Vaquita DSPG : بورد توسعه ESP32 AVS AWS IoT core

0
566
ESP32 Vaquita DSPG

Espressif Systems  سرویس صوتی Alexa (AVS) را با AWS IoT Core ترکیب کرده و برای دستگاههای متصل به ESP32  ارائه کرده است. این راه حل وابسته به تراشه بی سیم ESP32 Espressif (SoC) و تراشه صوتی  DBMD5P SoC DSP Group است.  ESP32 Vaquita DSPG ، بورد توسعه جدید Espressif ، صدا و اتصال ابر را یکپارچه می کند و امکان اتصال دستگاه های IoT با یک سرویس صوتی داخلی الکسا را فراهم می کند. به همین ترتیب، بورد جدید Espressif روشی آسان، ایمن و مقرون به صرفه برای مهندسان برای توسعه دستگاه های کنترل صدا در فضای IoT فراهم می کند.

کاربرد ESP32 Vaquita DSPG در IoT

Espressif یک روش معتبر را با استفاده از AVS برای پروتکل AWS IoT SDK در دستگاه های Alexa فراهم کرده است. سری ماژول های ESP32 Vaquita DSPG ، در ترکیب با DSP خارجی، مقرون به صرفه ترین صنعت را فراهم می کنند.

صدا در حال تبدیل شدن به روشی استاندارد برای تعامل با دستگاههای هوشمند خانگی است. یک روش جدید برای ایجاد یک رابط کاربری صوتی (VUI) مستقیم به دستگاه های هوشمند، مانند کلیدهای روشنایی، لامپ ها، وسایل آشپزخانه و ترموستات بوجود آمده است. ESP32 Vaquita DSPG در دستگاه های متصل در IoT جایگاه محکمی دارد و در نتیجه برای اتصال مستقیم دستگاهها به VUI به کار می رود.

ویژگی های ماژول ESP32 AVS

روش جدید ساخته شده در الکسا Espressif که مبتنی بر ماژول ESP32 می باشد، سیستم Wi-Fi+BT/BLE combo روی تراشه  ESP AVS که عملکرد IoT بی نظیری را به همراه اتصال قوی ، کارآمد و ایمن ارائه می دهد.  ESP32 Vaquita DSPG با تراشه صوتی DBMD5P DSP Group جفت شده که تعامل صوتی شفاف تری را در دستگاههای مورد استفاده مجهز به میکروفون ایجاد می کند. با استفاده از دو میکروفن که امکان انتخاب ۳۶۰ درجه را فراهم کند، تراشه صوتی DBMD5P با استفاده از فناوری HDClear عملکرد تشخیص صدا در سطح بالا را ارائه می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید