برد Arm Based با حافظه 8GB eMMC

0
582
برد Arm Based

شرکت VersaLogic یک مدل جدید به خانواده محصولات “Swordtail” خود اضافه کرده که برد Arm Based نام دارد. این مدل با پردازنده های NXP i.MX6 Quad چهار هسته ای یا i.MX6 DualLite  دو هسته ای در دسترس است و شامل Wi-Fi ، بلوتوث و سوکت برای اتصال رادیوهای سلولی می باشد. در مدل جدید قابلیت ذخیره سازی در حافظه eMMC نیز اضافه شده است. این برد فشرده که همانند یک کامپیوتر کوچک می باشد در اندازه ۹۵ mm x 95 mm است و در محدوده دمای صنعتی ( -۴۰°C تا  +85°C)  نیز عمل می کند.

پشتیبانی ازحافظه ۸ GB eMMC

مدل جدید شامل حافظه ۸ گیگابایت eMMC که به پایین برد لحیم شده و به عنوان یک وسیله ذخیره سازی قابل حمل در آن تعبیه شده است. علاوه بر این یک سوکت micro-SD نیز روی برد تعبیه شده است. این بردها برای انتقال اطلاعات مربوط به تعمیر و نگهداری یا تشخیصی بدون نیاز به اتصال سیمی مناسب هستند. رادیوهای Wi-Fi و Bluetooth در برد قرار دارند و یک سوکت NimbleLink Skywire™ نیز در آن تعبیه شده که  از اتصالات سلولی و بی سیم پشتیبانی می کند.

کاربردهای برد Arm Based

برد Arm Based  در برنامه های کاربردی صنعتی، هوشمند سازی شهر و حمل و نقل که نیاز به راه حل های ناهموار، طولانی مدت، با انرژی کارآمد و درجه حرارت بالا دارند، طراحی شده اند. تمام مدل های Swordtail  از حافظه لحیم شده و انواع درگاه های ورودی/خروجی شامل رابط های بی سیم، اترنت گیگابیت با قابلیت بوت در شبکه، USB 2.0 ، ورودی/خروجی سریال (RS-232) ،  CAN Bus و رابط I2C بهره می برند. علاوه بر این ، نسخه ی  MCOTSکه یک مدل تجاری نظامی می باشد، می تواند ۳۲ گیگابایت حافظه فلش را روی برد، در اختیار شما قرار دهند.

ویژگی های برد Arm Based

 این بردها برای دمای صنعتی ( -۴۰°C تا  +85°C)  تست شده اند، همچنین مطابق با استاندارد MIL-STD- 202H  تست لرزش بر روی آنها انجام شده است. تست های مهندسی و اعتبارسنجی بر روی آن انجام و تأیید شده است. طول عمر این بردها بلند مدت است و شرکت برای بیش از ۱۰ سال آنها را گارانتی کرده است.

برد (VL-EPC-2702)  که از خانواده بردهای  Arm Based هستند در شرکت های  VersaLogic و Digi-Key  موجود هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید