تقویت کننده سیگنال 5G موبایل

0
593
تقویت کننده سیگنال 5G

شرکت ویلسون الکترونیک اولین تقویت کننده سیگنال ۵G برای گوشی های موبایل، به نام Pro 710i را ارائه کرده است. Pro 710i  یک تقویت کننده تک باند و تجاری است که توسط شرکت WilsonPro ساخته شده، موجب افزایش سیگنال های سلولی در باند ۷۱ (۶۰۰MHz) می شود. این محصول در تابستان ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد.

مشخصات تقویت کننده سیگنال ۵G

فناوری ۵G امکان اتصال چندین دستگاه هوشمند با استفاده از سرعت دانلود بسیار بالاتر و پهنای باند بیشتر، شبکه سلولی با تأخیر کم و با پاسخگویی بالاتر را فراهم می کند که سبب گسترش بیشتر اینترنت اشیاء ( IoT ) می شود. آنتن خانگی و قدرتمند Pro 710i دارای قدرت سیگنال ۲۳dBm +  است و حدوداً ۹۰۰۰ متر مربع از محیط داخلی را پوشش می دهد و به همین دلیل برای ساختمانهای بزرگ تجاری که به دنبال بهبود اتصال ۵G هستند، بسیار مناسب است که این ساختمانها شامل هتل ها، مدارس، کارخانه ها، املاک تجاری و مسکونی می باشد.

تقویت کننده سیگنال Pro ۷۱۰i ، سیگنال ۵G را تقویت و قوی تر می کند و دسترسی به این سیگنال را مطمئن تر می کند به طوریکه کل اعضای ساختمان، کارمندان و بازدیدکنندگان استفاده کننده از باند ۷۱ را پوشش می دهد. سرعت دانلود بالا، کاهش زمان تاخیر در اتصال و امکان اتصال دستگاههای IoT بیشتر، سرانجام وعده طولانی مدت فناوری ۵G را به واقعیت تبدیل کرد.

عملکرد تقویت کننده Pro 710i

تقویت کننده Pro 710i می تواند به عنوان یک محصول مستقل مورد استفاده قرار گیرد و سیگنال ۵G در باند ۷۱ را تقویت کند. همچنین می توان آن را به راحتی در کنار یک تقویت کننده دیگر نیز نصب کرد، بدون آنکه نیاز باشد که تقویت کننده موجود را جا به جا کرد.

Pro710i  طبق قوانین تقویت کننده سلولی صنعتی FCC Part 20 تأیید شده است. بر خلاف سایر تقویت کننده های سلولی تجاری ۵G که در حال حاضر در بازار وجود دارد، این تقویت کننده سیگنال ۵G تنها نیاز به مجوز و تأیید شرکتی که باند ۷۱ را در آن منطقه پخش می کند، دارد.

مانند اکثر آمپلی فایرهای شرکت WilsonPro ، Pro 710i  نیز از فناوری eXtended Dynamic Range (XDR) برای تنظیم خودکار هرگونه تغییر در کیفیت سیگنال در فضای باز برخوردار است و اطمینان می دهد که تقویت کننده هرگز خاموش نمی شود و همچنین بار اضافی سیگنال نخواهد داشت. این محصول همچنین دارای ضمانت سی روزه برگشت پول و ضمانت سه ساله کالا می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید