ماژول ارتباطی FMC lxd30k0 با سرعت بالا، تأخیر کم و پهنای باند آنالوگ

0
1778
رابط آنالوگ FMC lxd30k0

Logic-X ، تولید کننده ماژول های پردازشگر سنسور و پلتفرم های محاسباتی با سرعت بسیار بالا (ACAP) ، رابط آنالوگ FMC lxd30k0 با تاخیر کم و یک پهنای باند گسترده آنالوگ (FPGA Mezzanine Card) را ارائه کرده است.

کاربرد ماژول lxd30k0

ماژول LXD30K0 از مبدل های ADC (EV12AS350A) و DAC (EV12DS460) مربوط به Teledyne  e2v اروپا برای ورودی و خروجی آنالوگ استفاده می کند و به طور کلی برای سیستم های جنگی الکترونیکی، ژنراتورها و گیرنده های موج راداری و برنامه های پیشرفته فرکانس رادیویی دیجیتال (DRFM) همانند سیستم های پزشکی و ارتباطات مناسب است.

ماژول ارتباطی FMC

مشخصات ماژول FMC lxd30k0

ماژول LXD30K0  ، کارآیی بالای Gsps 5.4 نمونه داده با وضوح (رزولوشن) ۱۲ بیت که موجب دستیابی به بهترین نسبت سیگنال به نویز (SNR) می شود، عملکردی بی نظیر را نزدیک به فاز نویز در رابطه با محدوده سیگنالی SFDR ارائه می دهد.

علاوه بر این، رابط آنالوگ FMC برای ورودی آنالوگ دارای تاخیر کم۷٫۲ns  و بر روی خروجی آنالوگ فقط ۱٫۲ns  است. همچنین استفاده از اتصال LVDS به حامل هاست (میزبان) یک تأخیر بسیار کم از ورودی RF به خروجیRF را ایجاد می کند که با توجه به حامل مورد استفاده می تواند کمتر از ۱۸ns  باشد.

مرحله ورودی آنالوگ LXD30K0 همچنین دارای پهنای باند بسیار گسترده ای از ۰٫۵ مگاهرتز تا ۴٫۸ گیگاهرتز با نمونه برداری در ۵٫۴Gsps  یک پهنای باند آنی ۲٫۷GHz را تولید می کند. محدوده پهنای باند خروجی از ۰٫۵ مگاهرتز تا ۶ گیگاهرتز و پهنای باند خروجی آنی ۱٫۳۵ گیگاهرتز با نرخ داده نمونه برداری ۵٫۴Gsps است.

مشخصات ماژول lxd30k0

درخت clock انعطاف پذیر در ماژول FMC

گنجاندن یک درخت clock انعطاف پذیر که باعث ایجاد یک clock  بسیار تمیز، با نویز کم و فاز پایین می شود که در مبدل های ADC و DAC و ورودی محرک همگام سازی خارجی توزیع می شود، ادغام آسان در سیستم های تک کانال و همچنین عملکرد مستقل را تضمین می کند. در سیستمهای بزرگتر می توان clock نمونه را مستقیماً از کانکتور front panel SSMC یا همگام سازی ژنراتور clock محلی با یک clock مرجع خارجی فراهم کرد.

ماژول LXD30K0  همچنین دارای گزینه های قابل توجهی در صرفه جویی در مصرف انرژی و قابلیت های پیشرفته نظارت بر قدرت و سلامت است. همگام سازی چند کارت حافظه با هم موجب ایجاد سیستمهای چند ورودی – چند خروجی می شود. فاکتور FMC  برای توسعه سیستم های جدید مناسب است و همچنین با استفاده از آن، سیستم های حامل میزبان موجود را می توان به راحتی ارتقا داد. همچنین این ماژول با استانداردهای VITA 57.1  و VITA 57.4 FMC مطابقت دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید