روترها ی Digi : مناسب برای اتصالات IoT و شبکه 5G

0
683
روترها ی Digi-TX-EX

Digi International چندین روتر و رنج اکستندر ارائه کرده است. TX54 و TX64 شامل خط انتقال داده TX و روترها ی سیستم ترافیک هوشمند هستند، در حالیکه رنج اکستندر EX12 و EX15 در کاربردهای داخلی، سازمانی، علائم راهنمایی و رانندگی، خرده فروشی، بازار سرویس دهی غذا استفاده می شود.

کمپانی Digi می گوید: دستگاه های جدید اتصالات سلولی برای پاسخگویی به نیازهای جدید بازار IoT طراحی شده اند. روترها ی Digi دارای قابلیت پشتیبانی و انعطاف پذیری با ماژول افزونه Digi CORE می باشند. برای تغییر شبکه نیازی به تغییر کل دستگاه نیست، تنها کافیست که افزونه Digi CORE را به شبکه استاندارد LTE مورد نیاز تغییر دهید.

کاربرد روترها ی TX54 و TX64

روترها ی جدید Digi شامل TX54، TX64 و EX12 می باشند که کاربردهای فراوانی دارند و بسیار قوی هستند.

برای انتقال داده، سیستم های ترافیک هوشمند (ITS) و امنیت برنامه های عمومی طراحی شده اند. Digi TX54 و Digi TX64 برای ایجاد یک شهر هوشمند ساخته شده اند. در سیستم های راهنمایی و رانندگی، این روترها اتصال مورد نیاز برای نظارت بر ترافیک و بهینه سازی قابلیت های اتومبیلهای متصل به شبکه و همچنین قابلیت اتومبیلهای اتوماتیک را در آینده ایجاد می کنند.

نقش وای فای دوگانه

وای فای دو سلولی و دوگانه سبب می شود تا با حذف خرابی شبکه در اثر خرابی فوری سلولی و اتصال همزمان مسافر و سرپرست با فایروال برای اتصال وسایل حمل و نقل ایده آل باشند. بدین ترتیب، خواسته های جدید سواران بدون آنکه عملیات سازمان حمل و نقل به خطر بیوفتد را برآورده می کند. علاوه بر این، روتر Digi TX64 با شبکه رادیویی Gigabit LTE دوگانه (Cat 18) پهنای باند 5G را ارئه می دهد.

در اصل، TX64 یک کامپیوتر صنعتی با پردازنده چهار هسته ای 1.9 گیگاهرتز است که دارای قابلیت اضافی مسیریابی نیز می باشد. این امر قابلیتهای جدیدی را برای ذخیره سازی و جریان فایل محلی ایجاد می کند تا برنامه هایی همچون نظارت بر دوربین در محل، کیت پاسخ اضطراری و Wi-Fi برای کاربردهای حمل و نقل on-board را ساده تر کند.

کاربرد روترها ی EX12 و EX15

کاربرد روترها ی EX12 و Digi EX15  در خرده فروشی های داخلی و موارد سازمانی است. انواع روتر سبب می شود تا کاربران با توجه به نیاز، ویژگیهای مورد انتظار و کاربرد مورد نظرشان با مقدار مناسب، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند. Digi می گوید:  روتر جدید EX12 برای کاربردهایی با پهنای باند کم تا متوسط از جمله پایداری تجارت، نقطه فروش و اتصال علائم دیجیتال در خرده فروشی و اتصال LTE در کیوسک ها، دستگاه های ATM و دستگاههای قرعه کشی یا لاتاری ها، مقرون به صرفه ترین رنج اکستندر است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید