سنسورهای مغناطیسی سه بعدی : سرعت آزمایشات مغناطیسی را افزایش می دهد

0
412
سنسورهای مغناطیسی سه بعدی

شرکت فرانسوی Hprobe ارائه دهنده ATE برای دستگاه های مغناطیسی، از سنسورهای مغناطیسی سه بعدی در اتومبیل ها و کاربردهای صنعتی استفاده می کند.

این تجهیزات بر اساس فناوری مولد مغناطیسی سه بعدی Hprobe برای آزمایش همزمان چندین دستگاه با هم در سطح wafer-level با وجود میدان مغناطیسی می باشد.

مشخصات سنسورمغناطیسی سه بعدی

با استفاده از ایستگاه های اتوماتیک wafer probing و آزمایش کننده های الکتریکی (مثل فازمتر) ، عملکرد قابل توجهی را با انعطاف پذیری، کارایی بالا و سازگاری با پلتفرم کاربر نهایی را ارائه می دهد.

تجهیزات جدید موجب شده تا چیدمان چیپ برای نسل جدید سنسورهای مغناطیسی در سطح  wafer-level (یک نوع پکیج مدارهای مجتمع می باشد) تحت میدان با شدت بالا و تحت پوشش یک منطقه بزرگ باشد. طبق گفته سیامک سلیمی مدیر شرکت Hprobe : این سنسورها کاملاً قابل کنترل هستند و دارای قابلیت کنترل ثابت و مغناطیسی سه بعدی می باشد و امکان استفاده از یک پلتفرم واحد برای آزمایش انواع مختلف محصولات را فراهم می کند.

کاربرد سنسورهای مغناطیسی سه بعدی

سنسورهای مغناطیسی برای کاربردهای مختلف در اتومبیل و صنعت برای سنجش پارامترهای فیزیکی با استفاده از یک میدان مغناطیسی و انتقال فرآیند بازتاب الکتریکی استفاده می شود. برای تأیید اعتبار محصولات برای کاربرد نهایی، لازم است سنسورهای مغناطیسی سه بعدی را در یک میدان مغناطیسی آزمایش کنید. خروجی اندازه گیری شده، داده های مربوط به حرکت یک قطعه یا سنجش جریان است. سنسورها برای استخراج موقعیت مکانی، زاویه، قدرت و جهت حرکت به کار می روند.

تجهیزات Hprobe جدید شامل test head (یک روش برای تثبیت اتصال کامل بین پین ها است) با یک مولد مغناطیسی سه بعدی می باشد که دارای یک سیستم نظارتی و کالیبراسیون است. این سنسور برای اتصال به فازمتر یا دستگاه full tester به کار می رود. یک نرم افزار اختصاصی نیز برای انجام آزمایشات و تولید یک میدان مغناطیسی سه بعدی همراه با آن به مشتری تحویل داده می شود. دارای تنظیمات گسترده ای نیز می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید