سنسور فشار خون پوشیدنی مبتنی بر امواج رادیویی شرکت Infineon

0
377
سنسور فشار خون پوشیدنی مبتنی بر رادار

مرکز نوآوری Silicon Valley Infineon (SVIC) با موسسه تخصصی قلب و عروق Blumio به توافق رسیده اند تا یک سنسور فشار خون پوشیدنی مبتنی بر تراشه رادار XENSIV Infineon تا سال ۲۰۲۱ ارائه دهند.

این سنسور جدید فشار خون با اندازه گیری دائمی و دقیق و بدون کاف (بازو بند)، تبدیل به دستگاهی محبوب در بازار دستگاه های کنترل فشار قلبی عروقی می شود.

یک کیت ترکیبی از تراشه رادیویی و بورد توسعه Infineon با نرم افزار و الگوریتم های Blumio برای تولید کنندگان دستگاههای پوشیدنی پزشکی برای قرار دادن در دستگاه های کنترل فشار خون منتشر خواهد شد.

شرکای Infineon در تولید سنسور فشار خون مبتنی بر رادار

کاترین لیائو، بنیانگذار و مدیرعامل Blumio می گوید: “ما از همکاری با شرکت Infineon ، بنیانگذار فناوری رادار بسیار خرسندیم و با همکاری یکدیگر سنسور فشار خون را به بازار می آوریم. “ما از ابتدای همکاریمان در سال ۲۰۱۸ پشتیبانی فوق العاده ای را تجربه کرده ایم و امیدواریم تا این همکاری ها بیشتر از قبل شود.

کمپانی SVIC به عنوان تولید کننده دستگاهها با فناوری های جدید، بودجه و منابعی را برای حمایت از تجاری سازی این سنسور فشار خون پوشیدنی فراهم کرده است. SVIC از مهندسی، ساخت و تخصص تجاری سازی شرکت Infineon بهره می برد و همچنین فضای اداری و آزمایشگاهی را ارائه می دهد.

هدف شرکت Infineon چیست؟

شرکت Infineon همیشه به دنبال نوآوری و همکاری با شرکتهای دیگر است. این شرکت با استارت آپ ها همکاری می کند تا بتواند فناوری های نوین همچون سنسور فشار خون پوشیدنی مبتنی بر رادار را توسعه دهد و زندگی را ساده تر، ایمن تر و زیباتر کند.

Mikolajczak می گوید: “مشارکت گسترده ما با Blumio  همانطور که با SVIC همکاری می کنیم، تعهد ما را در توسعه فناوریهای نوین نشان می دهد تا بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم. “

SVIC تولید کننده دستگاهها با فناوری های جدید است که در کالیفرنیا قرار دارد و هدفش تقویت استارت آپ های جامعه و معرفی فناوری های جدید به بازار می باشد. یک شرکت مشابه در سنگاپور با نام Co-Innovation Space شرکتهای نوپای مستقر در غرب اقیانوس آرام را با تعهد یکساله برای تحقیق، توسعه و ساخت حمایت می کند و همچنین دسترسی به تحقیقات شرکت Infineon را نیز ارائه می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید