سنسور هوش مصنوعی کم مصرف برای برنامه های یادگیری ماشین

0
322
سنسور هوش مصنوعی AI Sensor

کمپانی Eta Compute بورد سنسور هوش مصنوعی کم مصرف ECM3532 که به صورت یکپارچه می باشد را ارائه کرده است. شرکت، بورد AI Sensor را خصوصاً برای کاربردهای یادگیری ماشین طراحی کرده است. توسعه دهندگان سیستم های Embedded می توانند با استفاده از مدار TENSAI برنامه نویسی سنسور AI را از چند ماه به چند هفته یا روز کاهش دهند.

مشخصات سنسور هوش مصنوعی ECM3532

پیش از این، برای طراحی سنسورهای هوشمند به برنامه نویسان برای توسعه و ترکیب چند بورد قدرت با هم نیاز بود. اما اکنون با بورد سنسور هوش مصنوعی ECM3532 تقریباً تمام عملکردهای مورد نیاز، همانند دستیابی به اطلاعات در تنها یک بورد قرار گرفته که می تواند ماه ها، الگوریتم های یادگیری ماشین را تنها با یک سلول باتری اجرا کند.

دارای دو میکروفون PDM، یک سنسور فشار و دما، یک سنسور شتاب سنج ۶ محوره و ژیروسکوپ می باشد. سایز این بورد کوچک (۱٫۴×۱٫۴ اینچ)، دارای سوکت باتری و اتصال بلوتوث با A31R118 می باشد که آن را برای کاربردهای IoT و تست نرم افزار ایده آل کرده است. در صورت لزوم می توان کانکتورهای آن را ارتقا داد و از رابطهای RF نیز استفاده کرد.

کاربرد سنسور AI  ECM3532

Eta Compute می گوید: بورد سنسور AI ( سنسور هوش مصنوعی ) ECM3532 برای اجرای برنامه های یادگیری ماشین در دستگاه های IoT کم مصرف مناسب است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فعال سازی صدا و دستورات صوتی در محصولات اتوماسیون خانگی و ساختمانی
  • ردیابی دارایی و نظارت و نگهداری پیش بینی شده در محصولات صنعتی
  • آگاهی از متن در کاربردهای مصرفی و صنعتی

همچنین این شرکت یک کارگاه مجازی برای برنامه نویسان قرار داده است. برنامه نویسان ابتدا باید در وب سایت Eta Compute ثبت نام کنند و درخواست خود را ثبت کنند. به ۵۰ نفر برتر یک بورد سنسور هوش مصنوعی رایگان هدیه داده می شود. هم اکنون بورد AI Sensor را می توانید از وب سایت Digi-Key خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید