سوئیچ مغناطیسی mpsr03c1a10 چیست و چه کاربردی دارد؟

0
1000
سوئیچ مغناطیسی mpsr03c1a10

شرکت آمریکایی C&K تولید کننده انواع سوئیچ و قطعات الکترونیکی، سری جدید سوئیچ مغناطیسی mpsr03c1a10 را برای تشخیص موقعیت و نزدیکی به اجسام به صورت غیر تماسی در محیط های آلوده طراحی کرده است.

کاربردهای سوئیچ مغناطیسی mpsr03c1a10

شرکت C&K می گوید: برای کاربردهای Zone 2 ایده آل می باشند، سنسورهای سری MPSR از تماس های مهر و موم که اتصالات سوئیچ الکتریکی را از محیط خارج عایق بندی می کند و خطر جرقه الکتریکی را از بین می برد. سوئیچ های مغناطیسی قابلیت تشخیص غیر تماسی را در محصولاتی همچون سنسورهای القایی ارائه می دهند.

به گفته این شرکت، محفظه ۶۱ میلی متری آلومینیومی با کابل فولاد ضد زنگ است و با وجود خاک، گرد و غبار، روغن گریس و آب، عمر مفید آن ۴ میلیون در حالت آماده به کار در شرایط آلودگی است.

این سوئیچ ها الکترومکانیکی هستند و به صورت سوئیچینگ فرم C (قابل تغییر است که دارای دو حالت باز و بسته می باشد) و دو خروجی ارائه می دهد که می تواند تغییر کند و بازخورد اضافی ارائه دهد. در داخل آن یک رید سوئیچ پر از نیتروژن و پوشیده از رادیوم می باشد.

ویژگی های سوئیچ mpsr03c1a10

سوئیچ مغناطیسی mpsr03c1a10 در حالت اتصال باز عادی (Normally Open) هنگامیکه آهنربایی که همراه آن است از مجاورت سوئیچ برداشته شده باشد، باز است و وقتیکه آهنربا در محدوده فعال سازی قرار دارد، بسته می شود.

برعکس، در حالت اتصال بسته عادی (Normally Closed) هنگامیکه آهنربا در مجاورت آن نباشد، سوئیچ بسته است و زمانیکه آهنربا در محدوده تحریک قرار دارد، سوئیچ باز است.

درجه بندی ۳۰ ولت و ۳ وات به این معناست که سوئیچ  با توجه به کاربرد مورد نیاز می تواند برای سطح سیگنال یا سوئیچینگ بار به کار رود.

محدوده دمای عملیاتی سوئیچ مغناطیسی mpsr03c1a10 از ۴۰- تا ۸۰ درجه سانتی گراد است و دارای استاندارد UL61058 می باشد.

طول کابل آن ۲ متر و رسانای مسی و آلومینیومی ۲۲AWG که دارای درجه استاندارد UL ۱۰۶۱  UL1007  UL2468 می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید