ارائه سیستم عامل اندروید 11 با DP3 توسط گوگل

0
276

گوگل با انتشار محیط توسعه DP3 که با دانلود و فلش در دستگاه های Pixel 2 XL ، Pixel 3 XL یاPixel 4 XL  قابل دسترس می باشد، اندروید ۱۱ را ارائه کرده است.

سیستم عامل اندروید 11 با DP3

ویژگی های سیستم عامل اندروید ۱۱

ویژگی های این نسخه شامل API خروج برنامه، افزونه GWP-ASan برای یافتن و رفع مشکلات ایمنی حافظه،ADB  برای نصب APK های بسیار بزرگ، پشتیبانی بهتر برای دیباگ وایرلس (مطابق تصویر بالا) و به روز رسانی دسترسی ها به داده ها می باشد.

به عنوان مثال گوگل می گوید که برای اشکال زدایی و دیباگ وایرلس ( بی سیم )، دیباگ را با استفاده از ADB از طریق اتصال Wi-Fi  ایجاد کرده است. این فناوری تعداد محدود پورت USB موجود در لپ تاپ ها را مدیریت می کند و نیازی به استفاده از کابل و اتصالات نیز ندارد.

Dave Burke مهندس شرکت گوگل می گوید: برخلاف روند دیباگ درTCP / IP ، دیباگ وایرلس در اندروید ۱۱ برای نصب به کابل نیازی ندارد، اتصالات را در طول مدت نصب به خاطر دارد و از سرعت کامل آخرین استانداردهای Wi-Fi استفاده می کند. برای استفاده از این ویژگی در محیط  DP3، از کد pairing (جفت شدن) استفاده کنید. گوگل می خواهد درAndroid Studio  برای دیباگ وایرلس ویژگی اسکن با کد QR را اضافه کند، اما بازخورد شما را در مورد ابزار خط فرمان ارائه شده در اندروید ۱۱DP3  نیز در نظر دارد.

چه زمانی اندروید ۱۱ ارائه می شود؟

احتمالاً نسخه بتای این سیستم عامل در ماه های مه و ژوئن سال ۲۰۲۰ ارائه خواهد شد.

تاریخ انتشار سیستم عامل اندروید 11

چگونه دانلود می شود؟

محیط توسعه DP3 یک فضای مناسب با تمام قابلیت های لازم برای سیستم عامل اندروید ۱۱ و تست نرم افزار و برنامه ها می باشد و بازخورد کد را نیز ارائه می دهد. برای فعالسازی آن، کافیست فایل نصب سیستم را دانلود کرده و در یک دستگاه Pixel ۲ / ۲ XL ، Pixel ۳ / ۳ XL ، Pixel ۳a / 3a XL یاPixel ۴ / ۴ XL  بارگیری و فلش کنید یا با استفاده از Android Studio ، شبیه ساز اندروید (Android Emulator) را نصب کنید. سپس با استفاده از جدیدترین ابزارها و SDK اندروید ۱۱ ، محیط Android Studio را آپدیت و به روز کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید