لید خنک کننده مایع برای واحد کنترل گرما

0
533
لید خنک کننده مایع

شرکت Smiths Interconnect سازنده آی سی برای صنعت نیمه هادی، یک لید خنک کننده مایع مناسب برای مدیریت گرمای سیستم ها (Liquid cooled lid) ارائه کرده که دارای فناوری خنک کننده با هوا یا مایع است و موجب از بین رفتن حداکثر ۶۵۰ وات گرما می شود. با سخت افزارهای کوچک امروزه سازگار است که موجب کاهش زمان تنظیمات و هزینه ها می شود.

این شرکت با استفاده از مدل های پیشرفته شبیه سازی سیستم توانسته تا به کمک مکانیسم های خنک کننده، یک نوع لید برای از بین رفتن کارآمد گرما تولید کند.

روشهای سنتی از جمله هیت سینک های خنک کننده کوچک سالهاست که جزء اصلی صنعت محسوب می شوند اما میزان قدرت قابل پشتیبانی برای آنها محدود است.

ویژگی لید خنک کننده مایع Liquid cooled lid

Liquid cooled lid

این شرکت لید خنک کننده مایع با کارایی بالا که همانند هیت سینک با دستگاه خنک کننده، یکپارچه شده را معرفی می کند.

لید خنک کننده یا Liquid cooled lid با از بین بردن ۶۵۰ وات گرما، قابلیت آزمایشات را گسترش داده است. این اتصال دهنده یا لید ، دمای اتصال را در یک محدوده مناسب ثابت نگه می دارد و این امکان را برای تست آی سی در یک نقطه قدرت حرارتی بالاتر برای مدت زمان طولانی تر و نتایج بسیار دقیق تر فراهم می آورد.

مزایای Liquid cooled lid

لید خنک کننده مایع به طور کلی مزایای زیر را شامل می شود:

  • سازگاری با سوکت های معمولی و اتصال دهنده های کوچک که موجب ایجاد یک سیستم کنترل حرارتی ساده و درنتیجه افزایش دقت تست می شود.
  • ارائه یك سیستم خنک کننده کوچک و فشرده كه حداقل فضای آزمایشگاهی را استفاده می كند.
  • امکان استفاده از سخت افزارهای آزمایشی موجود، وسایل خنک کننده و ورودی های هوا، در نتیجه با کاهش هزینه کلی آزمایش، کمترین میزان سرمایه گذاری برای تولید را نیاز خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید