ماژول اینترنت اشیا W2 ME310G1 با پهنای باند 450 مگاهرتز LTE

0
438
ماژول اینترنت اشیا W2 ME310G1

Telit  کمپانی تولید کننده ارتباطات IoT و M2M، ماژول اینترنت اشیا W2 ME310G1 را که کوچکترین ماژول LTE-M/NB-IoT برای استفاده در پهنای باند ۴۵۰ مگاهرتز می باشد را ارائه کرده است.

کاربرد ماژول اینترنت اشیا W2 ME310G1

این ماژول جدید برای برنامه های کاربردی مهم و ضروری، مأموریت و مشاغل در زمینه ایمنی عمومی، شبکه های هوشمند، شهر هوشمند یا سلامت الکترونیکی طراحی شده است. همچنین یک مسیر به روز رسانی به LTE برای CDMA 450 نیز فراهم می کند.

این شرکت می گوید: ” ماژول W2 ME310G1 دارای ویژگیهای گسترده در باند ۴۵۰ مگاهرتز از جمله به عنوان تأمین کننده بزرگترین کنتور هوشمند CDMA 450 می باشد. این ماژول جدید همچنین در بازار انرژی هوشمند که در حال حاضر بیش از ۱۰۰ مشتری در سراسر جهان دارد، بهره می برد.

عملکرد ماژول اینترنت اشیا W2 ME310G1

ماژول ۳GPP Release 14 Cat M1/NB2 ، حالت ذخیره انرژی (PSM) و eDRX (یک روش که با کم کردن میزان مصرف انرژی موجب افزایش عمر باتری می شود) برای افزایش عمر باتری که برای برنامه های اینترنت اشیا امری ضروری است را ارائه می کند. این ماژول اینترنت اشیا همچنین از حالتهای پیشرفته LTE-M و NB-IoT پشتیبانی می کند که همراه با ویژگی های انتشار برتر فرکانس ۴۵۰ مگاهرتز، این ماژول را برای اتصال مطمئن به کنتورهای هوشمند و سنسورها حتی در سخت ترین حالت ممکن همانند داخل ساختمانهای خیلی بزرگ نیز بسیار مناسب کرده است.

ویژگی های ماژول W2 ME310G1

ماژول اینترنت اشیا W2 ME310G1 نه تنها از باند ۴۵۰ مگا هرتز پشتیبانی می کند بلکه از باندهای LTE دیگر که در اروپا به کار می روند، برای تولید رومینگ یکپارچه بین شبکه های تلفن همراه خصوصی و عمومی نیز پشتیبانی می کند.

W2 ME310G1 که عضوی از خانواده xE310 Telit می باشد، به تولید کنندگان و فروشندگان اجازه می دهد تا طرح های خود را در بازار ۴۵۰ مگاهرتز به فروش برسانند یا محصولات ۴۵۰ CDMA را به ۴۵۰ LTE منتقل کنند. این ماژول برای استفاده در دستگاه های IoT فوق العاده کوچک نیز کاربرد دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید