ماژول وای فای Jody-W3 توسط شرکت U-Blox

0
237
ماژول وای فای Jody-W3

ماژول وای فای Jody-W3 که توسط شرکت U-Blox ارائه شد، یک ماژول چند هسته ای شامل وای فای ورژن ۶ به همراه چندین ورودی و خروجی و بلوتوث دوگانه ورژن ۵٫۱ می باشد.

این ماژول ، به دلیل پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.11ax ، به عنوان ماژول وای فای ورژن ۶ نیز شناخته می شود. ماژول Jody-W3 برای وسایل نقلیه با ارتباطات بی سیم یا ( وایرلس ) پر سرعت طراحی شده است.

کاربرد ماژول وای فای Jody-W3

از پخش فیلم در صفحه نمایش اتومبیل گرفته تا دوربین های پشتیبان و اتصال ابر و همچنین تعمیر و عیب یابی وسایل نقلیه کاربرد دارد.

بلوتوث ۵٫۱ در آن سبب شده تا جهت یابی برای بردهای طولانی را نیز ممکن سازد و همچنین برای سیستم درب های ریموت در وسایل نقلیه به کار می رود.

وای فای ورژن ۶

ماژول وای فای Jody-W3 به گونه ای طراحی شده تا با کار همزمان در فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز نرخ داده ها را افزایش دهد. استاندارد وای فای ورژن ۶ نیز موجب کاهش تراکم داده ها و افزایش تراکم دستگاه ها شده است.

وای فای ورژن ۶ با استانداردهای قبلی سازگار است و قابل اجرا بر روی سخت افزار قدیمی نیز می باشد.

سری ماژولهای Jody-W3 همچنین از عملکرد همزمان حداکثر ۳۲ ایستگاه و وای فای مستقیم (P2P) پشتیبانی می کنند.

ماژول وای فای Jody-W3 چه خدماتی ارائه می دهد؟

این ماژول خدماتی همچون به روزرسانی های برنامه نویسی OTA ، عیب یابی وسیله نقلیه بی سیم ، تعامل با زیرساخت های شارژ وسیله نقلیه الکتریکی و به روزرسانی های نقشه را ارائه می دهد. پشتیبانی امنیتی WPA3 نیز در آن تعبیه شده و همچنین رمزنگاری قدرتمند تری دارد.

سری ماژولهای Jody-W3 در اندازه ۱۳٫۸×۱۹٫۸mm ارائه شده است، این سری با ماژول های قبلی Jody-W1 و Jody-W2 سازگار است و مطابق با ماژول AEC-Q100 Grade 2 می باشد.

مدیر ارشد این شرکت می گوید: ” وای فای ورژن ۶ در مقایسه با استانداردهای قبلی  وای فای عملکرد قدرتمندتری دارد و به همین دلیل در سیستم های OEM و telematics برای استفاده در اتومبیل های هوشمند کاربرد دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید