ماژول گیت وی IoT با مجوز راه آهن

0
315
ماژول گیت وی IoT BoltGATE

شرکت Eurotech یک محصول جدید از ماژول گیت وی IoT به نام BoltGATE 20-31 ارائه کرده که با ترکیب سخت افزار و نرم افزار برای پردازش مسیرها (Edge) و اتصالات در کلود (Cloud) ، چالش های برنامه های نسل آینده را در حمل و نقل هوشمند برطرف می کند.

محصول جدید BoltGATE 20-31 دارای قابلیت انعطاف پذیری در پیکربندی می باشد. ماژول اصلی CPU می تواند به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرد یا تمام ماژول های توسعه ، به منظور بهره گیری از کلیه ویژگی ها به آن اضافه شود.

در این سیستم، ماژول BoltGATE 20-31 ، ماژول اصلی CPU  (پردازنده مرکزی) در سری ماژولهای توسعه و ارتباطی بین گره ها، در فضای ابری است.

تنظیمات ماژول گیت وی IoT

ماژول پردازنده اصلی BoltGATE 20-31 مبتنی بر پردازنده Intel Atom E3900 است و تنظیمات آن می تواند به صورت یکی از دو حالت زیر باشد:

۱) دو Wi-Fi / BLE و اتصال Cellular LTE Cat4 Global مبتنی بر پردازنده های ۲ هسته ای یا ۴ هسته ای

۲) یک MVB (باس چند عملکردی) + اتصال جهانی Cellular LTE Cat4 Global مبتنی بر یک پردازنده ۴ هسته ای

هر دو تنظیمات آن شامل یک گیرنده GNSS با دقت بالا است که از GPS / GLONASS با حالت UDR (Untethert Dead Reckoning)  و ویژگی های امنیتی مانند TPM 2.0 پشتیبانی می کند. یک منبع تغذیه railway-certified (دارای مجوز راه آهن)، در ماژول CPU اصلی قرار گرفته است.

عملکردهای ماژول گیت وی

ماژول گیت وی IoT عملکردهای زیر را ارائه می دهد:

  • BoltAIR ۲۰-۳۱ : واحدهای بی سیم و ورودی کیلومتر شمار
  • BoltSER ۲۰-۳۱ : رابط های سریال و  CAN
  • BoltIO ۲۰-۳۱  : ورودی/خروجی دیجیتال (Digital I/Os)
  • BoltNET ۲۰-۳۱  : پورت های اترنت گیگابیت
  • BoltSTOR ۲۰-۳۱  : ماژول گیت وی ذخیره سازی

مشخصات ماژول گیت وی BoltGATE 20-31

تمام ماژولهای توسعه خانواده BoltGATE 20-31 بدون فن، فشرده و توسط ماژول CPU اصلی تغذیه می شوند. همانطور که همه ماژولهای ارتباطی گیت وی IoT با فریم ورک (Edge) ارتقاء یافته اند، ماژول BoltGATE 20-31 نیز با فریم ورک ESF تقویت شده است. این فناوری موجب شده تاBoltGATE 20-31  به سرعت وارد بازار حمل و نقل IoT از جمله سرگرمی مسافران، ارتباطات درون قطار و با کنترل مرکزی قطارها و مدیریت ناوگان قطارها شود.

فریم ورک ماژولهای گیت وی IoT مبتنی بر جاوا هستند که یک رابط کاربری مبتنی بر وب کاربرپسند را فراهم می كنند و جریان داده های قدرتمند را برای دستیابی به داده ها از باس و فیلتر، جمع كردن داده و تجزیه و تحلیل آن در مسیر انتقال داده، به صورت بصری فراهم می كند و آنرا با استفاده از پروتکل معروف MQTT در کلود و فضای ابری منتشر می کند. سیستم BoltGATE 20-31 به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید