ماژول nRF5340 برای پروژه های بی سیم Rutronik UK

0
547
ماژول nRF5340

ماژول nRF5340 PDK براساس ماژول nRF5340 طراحی، تست و ارزیابی شده است و به کمک کیت توسعه نرم افزاری اتصال nRF  پشتیبانی می شود. این ماژول توسعه هم اکنون در شرکت Rutronik UK موجود است.

مشخصات nRF5340

ماژول nRF5340 از بلوتوث با مصرف کم انرژی همچون Bluetooth 5.1 ، Bluetooth 5 و همچنین Bluetooth mesh ،Thread ،Zigbee ،NFC ،ANT  و ۸۰۲٫۱۵٫۴ پشتیبانی می کند و با سرعت ۲,۴GHz  به صورت اختصاصی در دستگاه های پزشکی، خانه هوشمند، ردیابی دارایی، سیستم های مکان یابی بلادرنگ (RTLS) ، تجهیزات صنعتی و طراحی حرفه ای نور محیط به کار می رود.

PDK  شامل تکنولوژی NFC می باشد که برای تست برچسب NCC-A SoC استفاده می شود. اشکال زدایی J-Link  از Segger ، ماژول SoC را برنامه ریزی و اشکال زدایی می کند. این ماژول از لحاظ سخت افزاری با Arduino Uno Revision 3  سازگار است و قطعات خارجی می توانند به آن متصل شوند، به عنوان مثال ماژول Power Profiler را می توان به آن متصل کرد.

رابط های ماژول nRF5340

همه رابط های آنالوگ و دیجیتال و GPIO از طریق هدر و کانکتورهای این ماژول قابل اتصال هستند. این کیت از نظر سخت افزاری با Arduino Uno Rev3 سازگار است، به این معنا که می توان آن را به راحتی به شیلد دستگاه های خارجی از جمله کیت قدرت Profiler متصل کرد.

همچنین دارای چهار LED قابل برنامه ریزی توسط کاربر و چهار دکمه برای ورودی و خروجی است. برق مورد نیاز این ماژول می تواند از طریق USB یا یک منبع خارجی تأمین شود و همچنین به یک نگهدارنده باتری CR2032  و یک اتصال دهنده باتری Li-Po احتیاج دارد.

SDK  شامل Zephyr RTOS ، پشته های پروتکل، نمونه برنامه ها و درایوهای سخت افزار است. امکان مدیریت کد منبع با Git و Segger Embedded Studio IDE نیز در آن وجود دارد.

هر زمان که ماژول nRF5340 آماده تولید شود، توسعه دهندگان می توانند PDK را با nRF5340   جایگزین کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید