مبدل DC به DC افزاینده شرکت TI عرضه شد

0
296
مبدل DC به DC افزاینده

مبدل DC به DC افزاینده ایزوله UCC12050 و UCC12040 توسط پخش آنلاین Mouser عرضه شده است. این مبدل ها ، انرژی ایزوله برای مدارها را که به یک منبع تغذیه بایاس با ولتاژ خروجی تنظیم شده نیاز دارند، تأمین می کنند.

کاربرد مبدل DC به DC افزاینده

مبدل های DC به DC در رله های محافظ و سوئیچ های بریکر هوشمند، ماژول های ورودی و خروجی آنالوگ PLC ، سیستم های نظارت بر بیمار و ولتاژ ایزوله و سنجش جریان کاربرد دارد.

مبدل های UCC12050 و UCC12040 از یک معماری اختصاصی برای یکپارچه سازی یک ترانسفورماتور و کنترلر ولتاژ DC به DC استفاده می کنند و ۵۰۰mW  انرژی ایزوله را با محدودیت CISPR32 کلاس B EMI بدون ferrite beads و احتمالا با وجود نویز در محدوده بار، بر روی یک مدار PCB دو لایه تولید می کند.

این مبدل ها با ولتاژ ورودی ۵ ولت و جریان ۸۰mA  به حداکثر کارایی در حدود ۶۰٪ می رسند. هر دو مبدل علاوه بر ویژگی های محافظتی و ایجاد قابلیت هماهنگی، ولتاژهای خروجی تنظیم شده ۳٫۳V و ۵V را تولید می کنند.

مبدل های UCC12050 و UCC12040

مبدل DC به DC افزاینده UCC12050 ، ولتاژ ایزوله تقویت شده ۵kVRMS ، قابلیت افزایش ولتاژ تا ۱۰kVPK و ولتاژ کار ۱٫۲kVRMS را ارائه می دهد.

مبدل UCC12040 ، ولتاژ ایزوله پایه ۳kVRMS ، قابلیت افزایش ولتاژ تا ۸kVPK و ولتاژ کار ۸۰۰VRMS را ارئه می دهد.

ویژگی مبدل های UCC12050 و UCC12040

این مبدل ها ، محدوده دمای کاری بین ۴۰ºC-  تا ۱۲۵ºC دارند و به استانداردهای تجهیزات IEC60950-1 ، ۶۲۳۶۸-۱ و ۶۰۶۰۱-۱  گواهی شده اند. سایز هر دو مبدل ۱۰٫۳×۷٫۵mm می باشد و به صورت مدارهای کوچک SOIC در ارتفاع ۲٫۶۵mm ارائه می شوند.

این دو مبدل DC به DC افزاینده توسط ماژول ارزیابی UCC12050EVM-022 پشتیبانی می شوند و این ماژول به طراحان این امکان را می دهد تا کارایی و ویژگی های عملکردی مبدل ها را برای درصد ایزوله سازی و کارایی EMI آنها، ارزیابی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید