مبدل DC به DC ایزوله : خروجی نامتقارن ارائه می دهد

0
648
مبدل DC به DC ایزوله

کمپانی CUI تولید کننده انواع منبع تغذیه و مبدل، چهار نمونه مبدل DC به DC ایزوله جدید را به خط تولید خود اضافه کرده است. مبدل های PRQ3W-S ، PQD10W-D ، PQF20W-D و PRF30W-D دارای توان ۳۰-۳ وات، رگوله دوگانه و در پکیج های SIP و DIP قرار دارند. همچنین محدوده گسترده ای از ورودی، دمای عملیاتی قدرتمند و گواهینامه EN 62368-1 را نیز ارائه می دهد.

کاربرد انواع مبدل DC به DC ایزوله

سری PRQ3W-S قدرت پیوسته ۳ وات، دامنه ورودی بسیار وسیع ۴:۱ و دامنه دمایی ۴۰- تا ۸۵+ درجه سانتیگراد را در پکیج SIP ارائه می دهد. این مبدل DC به DC ایزوله کم مصرف در تجهیزات پزشکی، سیستم های ماژول ترکیبی، datacom (ارتباطات داده)، مخابرات، سیستم های منبع تغذیه توزیع شده و سیستم های کنترل از راه دور کاربرد دارد.

سری PQD10W-D قدرت پیوسته ۱۰ وات، دامنه ورودی بسیار وسیع ۴:۱ و دامنه دمای عملیاتی ۴۰- تا ۸۵+ درجه سانتیگراد را در پکیج استاندارد صنعتی DIP ارائه می دهد. این مبدل های DC به DC در تجهیزات و برنامه های جریان همرفتی خنک همچون کنترلرهای صنعتی و میکرو، datacom، مخابرات، سیستم های سنسور از راه دور و تجهیزات صنعتی کاربرد دارند.

سری PQF20W-D قدرت پیوسته ۲۰ وات، دامنه ورودی فوق العاده گسترده ۴:۱ و دامنه دمای عملیاتی گسترده ۴۰- تا ۱۰۵+ درجه سانتیگراد را در پکیج DIP ارائه می دهد. این مبدل DC به DC ایزوله برای کاربردهای خروجی دوگانه رگوله شده از جمله: datacom، مخابرات، سیستم های قدرت توزیع شده و سیستم های ماژول ترکیبی ایده آل است.

سری PRF30W-D قدرت پیوسته ۳۰ وات، دامنه ورودی فوق العاده گسترده ۴:۱ و دامنه دمای عملیاتی گسترده ۴۰- تا ۸۵+ درجه سانتیگراد را در پکیج DIP ارائه می دهد. این مبدل های DC برای برنامه های حفاظت از رله، datacom، مخابرات، سیستم ماژول های ترکیبی، پلتفرم های کنترل از راه دور، تجهیزات پزشکی و پروژه هایی که منبع تغذیه آنها باتری باشد، به طوریکه برای شارژ و تخلیه شارژ، نیاز به دامنه فوق العاده گسترده ورودی باشد.

ویژگی مشترک مبدل های DC به DC ایزوله

مبدل های PRQ3W-S، PQD10W-D، PQF20W-D و PRF30W-D همگی خروجی نامتقارن ارائه می دهند که یک ویژگی جدید برای مبدل های DC این کمپانی به حساب می آید. ویژگی خروجی ایزوله مستقل نامتقارن به این معناست که هر کدام از مبدل های PRQ3W-S، PQD10W-D، PQF20W-D و PRF30W-D دو خروجی که از یکدیگر ایزوله شده را ارائه می دهند. خروجی های نامتقارن، مبدل DC به DC ایزوله را برای برنامه های محدود فضا که به دو خروجی بار نیاز دارند، همانند مدارهای کنترل موتور، سیستم های منبع تغذیه توزیع شده و سیستم های ماژول ترکیبی ایده آل می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید