مبدل DC-DC افزاینده HRL30

0
338
مبدل DC-DC افزاینده HRL30

شرکت XP Power یک مبدل DC-DC افزاینده با قدرت ۳۰ وات ساخته که می تواند از یک ولتاژ ورودی ۲۴VDC تا از ۶kVDC را تولید کند. مبدل های سری HRL30 ولتاژ ورودی را تقویت کرده و ولتاژ بزرگی را به خروجی ارسال می کنند و در کارهای علمی و نیمه هادی ها کاربرد دارد.

ویژگی مبدل های سری HRL30

مبدل DC-DC افزاینده HRL30 با ولتاژ ورودی ۲۲V خروجی کاملاً قابل کنترلی از ۲۰۰VDC تا ۶kVDC  را در هر دو قطب مثبت و منفی ارسال می کند. قادر است تا مقادیر ولتاژ ورودی ۲۲ تا ۳۰ ولت را دریافت کند تا آن را تقویت کرده و به خروجی بفرستد. همچنین یک منبع تغذیه ۵VDC+ ولتاژ لازم برای کنترل ولتاژ خروجی بالا دارد. به دلیل ولتاژ بار رگوله شده عالی (۰٫۰۱%) و نویز کم (۰٫۰۵%>) ولتاژ خروجی پایداری را ایجاد می کند.

جریان و ولتاژ خروجی در محدوده کامل (۰ تا ۱۰۰٪) کاملاً قابل برنامه ریزی هستند و این ماژول مبدل دارای خروجی ولتاژ و جریان کنترل شده برای کنترل از راه دور و سهولت ادغام در سیستم ها است.

مبدل DC-DC افزاینده در چه دمایی عمل می کند؟

مبدل DC-DC افزاینده سری HRL30 در محدوده دمای °۴۰- تا °۷۰+ سانتی گراد عمل می کند. طبق گفته شرکت XP Power ، این سری مبدل ها به دلیل تکنیک های منحصر به فرد در طراحی و ساخت و کارایی بالای ۸۵٪، بالاترین کارایی حرارتی را در بیشتر کاربردها ارائه می دهد.

کاربرد مبدل DC-DC افزاینده HRL30

این ماژول قدرتمند شامل arc، اتصال کوتاه، اضافه بار و حفاظت حرارتی از خود دستگاه و تجهیزات نصب شده در آن می باشد. این مبدل ها براساس استانداردهای EN 60950 و EN62368 ساخته شده اند و برای کاربردهایی مثل: طیف سنج جرمی (mass spectrometry)، بخاری سرامیکی برقی (chucks electrostatic)، لامپ هاي فتومولتی پلایر (photomultiplier tubes)، پرتو E یا پرتو يوني، الكتروفورز (electrophoresis)، ميكروسكوپ های الكتروني و شارژ خازن مناسب هستند.

مبدل های HRL30 در شرکتهای Digi-Key، element14، Farnell، Mouser، Newark، RS Component و XP Power به فروش می رسند و همچنین ضمانت ۳ ساله ارائه می دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید