مبدل i7c dc : با قدرت 300 وات به بازار عرضه می شود

0
462
مبدل i7c dc

شرکت ژاپنی تولید کننده قطعات الکترونیکی TDK سری جدید مبدل i7c dc را با قدرت ۳۰۰ وات و جریان ۱۲٫۵ آمپر ارائه کرده است. دارای ولتاژ ورودی ۹ تا ۵۳ ولت DC و مقدار ولتاژ خروجی ۵ تا ۲۸ ولت می باشد. توپولوژی i7C به صورتی است که همزمان دارای دو حالت buck (کاهنده ولتاژ) و boost (افزاینده ولتاژ) می باشد. این سری مبدلها برای تولید خروجی با قدرت بالا، از ولتاژهای ۱۲، ۲۴، ۳۶ یا ۴۸ ولت استفاده می کند. همچنین در تجهیزات پزشکی، ارتباطات، صنعت، آزمایش و اندازه گیری و تجهیزاتی که برق مورد نیازشان را از طریق باتری تأمین می کنند، به کار می رود.

بهره وری بالای ۹۶% ، هدر رفت برق را به حداقل می رساند. همچنین در دماهای بالا نیز کارایی خوبی دارد و قدرت بالایی را منتقل می کند. در شرایط بار کم، تکنیک های کنترل i7C به طور قابل توجهی اتلاف انرژی را کاهش می دهد. در شرایط بار صفر، کشش جریان ورودی ۵ میلی آمپر است. هنگامیکه در حالت آماده به کار قرار می گیرد، مقدار جریان به ۰٫۲۵ میلی آمپر کاهش می یابد. جریان کم بار موجب می شود تا باتری برای مدت طولانی تری شارژ بماند.

مبدلهای i7c dc چه ویژگی هایی دارد؟

مبدل i7c dc دارای یک پین ولتاژ خروجی تنظیم شده، ریموت روشن/خاموش منطقی مثبت و منفی، سنسور کنترل از راه دور، ورودی تحت ولتاژ، جریان بیش از حد و حفاظت حرارتی است. مبدل هایی با مشخصات کامل، مجهز به سیگنال خوب قدرت، کنترل جریان خروجی و توانایی همگام سازی فرکانس عملیاتی برای به حداقل رساندن نویز سیستم می باشد.

ابعاد همه این مبدل ها ۳۶٫۸×۳۴ میلی متر است و دارای پین اوت استاندارد می باشند. دارای سه حالت پیکربندی از لحاظ مکانیکی می باشد: مدل فریم باز ۱۲٫۲ میلی متری، مدل پایه همراه با هیت سینک برای خنک کنندگی و مدلی که برای محیط های خنک طراحی شده است. مبدل i7c dc نیاز به قطعات الکتریکی خارجی را کاهش می دهد و موجب صرفه جویی در هزینه و میزان فضای اشغالی می شود.

 مشخصات کلی مبدل i7c dc

  • جریان کم هوا با حداقل نیازهای کاهش دما
  • حداکثر برق تولیدی ۳۰۰ وات با ساختار پین اوت استاندارد ۱/۱۶th brick
  • کارایی ۹۶% با مصرف برق کم بار
  • دامنه خروجی تنظیم شده ۵ تا ۲۸ ولت
  • دامنه ورودی ۹ تا ۵۳ ولت DC
  • دارای حداقل قطعات داخلی و حداقل نیاز به قطعات الکتریکی خارجی
  • دارای جریان هوای کم و کمترین میزان مصرف انرژی (minimal derating)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید