نرم افزار MCUXpresso توسط شرکت NXP ارائه می شود

0
493
نرم افزار MCUXpresso

شرکت NXP Semiconductors سیستم وای فای و بلوتوث را با میکروکنترلرهای i.MX RT Crossover MCUs ترکیب کرده و نرم افزار MCUXpresso که قابلیت پشتیبانی از این سیستم دارد را ارائه کرده است. با استفاده از این سیستم جدید شرکت NXP قادر است که قابلیت های اتصال پلتفرم امنیتی و محاسباتی EdgeVerse را گسترش دهد. همچنین این شرکت با یکپارچه سازی پشتیبانی درایور با استفاده از نرم افزار MCUXpresso ، سیستم عامل های انعطاف پذیر و مقیاس پذیر را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا موجب تسریع در انطباق، تسریع برای ورود به بازار و ساده سازی کاربرد ترکیبی وای فای و بلوتوث شود.

ویژگی های نرم افزار MCUXpresso

این پلتفرم جدید امکان ترکیب و تطابق میکروکنترلرهای جدید را با دستگاه های ترکیبی وای فای یا وای فای/ بلوتوث می دهد و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به کارایی و برق مورد نیاز برای دستگاه های IoT ، اتومبیل و نرم افزارهای ارتباطی برسند.

شرکت NXP درایورهای وای فای/بلوتوث و استک های ارتباطی را مبتنی بر سیستم عامل FreeRTOS، میکروکنترلرهای i.MX RT را برای پیاده سازی و افزایش سرعت پیاده سازی در نرم افزار MCUXpresso قرار داده است. با استفاده از این نرم افزار، توسعه دهندگان می توانند به راحتی اتصال وای فای را با قابلیت های یادگیری ماشین ادغام کنند، کنترلرهای نمایش و سرعت دهنده های گرافیکی را با هم در i.MX RT ترکیب کنند.

مشخصات و کاربردهای نرم افزار MCUXpresso

  • استفاده از برنامه iPerf برای آزمایش عملکرد دستگاه به دستگاه
  • امکان استفاده از وای فای برای اتصال آسان دستگاه های جدید به شبکه ها
  • استفاده از رابط خط فرمان CLI برای تنظیم متغیرهای وای فای و شبکه با تنظیمات مختلف وای فای
  • در اینترنت اشیا ، صنعت، اتومبیل و زیرساخت های ارتباطی کاربرد دارد.
  • از وب سرویس های آمازون به عنوان فریم ورک برای محصولات اینترنت اشیا همانند: گیت وی، تلفن و اتصال کلود یا ابر استفاده می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید