پراب عیب یابی J-Link با پشتیبانی Sifive

0
313
پراب عیب یابی J-Link با پشتیبانی Sifive

شرکت Segger با ارائه پشتیبانی Sifive در پراب عیب یابی J-Link ، موقعیت خود را در رابطه با ساختارrisc-v  قدرت بخشیده است.

این محصول با هسته های پردازنده Sifive RISC-V کاملاً سازگار است. پشتیبانی Insight شامل جدیدترین متد ارزیابی کد مبتنی بر Nexus Sifive است که امکان ارزیابی مداوم و ضبط دستورالعمل پردازنده را فراهم می کند.

مهندسین می توانند با استفاده از J-Link plus ، پراب های ارزیابی debug  Pro و Ultra و دیباگر Ozone و نرم افزار ارزیابی کارایی، از پشتیبانی Sifive Insight استفاده کنند.

ویژگی های پراب عیب یابی J-Link

از جمله ویژگی هایی که در پراب عیب یابی J-Link قرار گرفته قابلیت پشتیبان گیری است، به این معنا که می توان به دستورات قبلی دسترسی داشته و به عقب برگشت. سایر ویژگی ها مانند داشتن کد و متد پیش فرض توسط نرم افزار J-Link نیز پشتیبانی می شوند. اعتبار سنجی نرم افزار نیز توسط نرم افزار عیب یابی Ozone و با گزارش خطاهای کد نویسی انجام می شود.

پرابهای عیب یابی  J-Link در بازار صنعت

تحلیلگران صنعت پیش بینی می کنند که ۶۲٫۴ میلیارد هسته RISC-V در ۵ سال آینده مستقر می شوند. شرکت SiFive تضمین می کند که پراب عیب یابی J-Link ، ایمن، کارآمد و عاری از باگ می باشد.

Drew Barbier، مدیر بازاریابی شرکت Sifive می گوید: شرکت Segger از سال ۲۰۱۷ از Sifive Core IP پشتیبانی می کند و همچنان در گسترش risc-v مشارکت دارد و ما مشتاقانه همکاری خود را با این شرکت جهت رشد و تکامل سیستم risc-v ادامه می دهیم.

Rolf Segger، بنیانگذار شرکت Segger می گوید: شرکت Sifive همچنان در حال نوآوری در محصولات خود است و ما مفتخریم که با ارائه ابزارهای توسعه با کیفیت، ارائه ویژگیهای جدید با استفاده از نرم افزار دیباگر Ozone و پرابهای عیب یابی J-Link ، می توانیم از این شرکت پشتیبانی کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید