کانکتور M8 سری 818 شرکت Binder با سنسورهای مینیاتوری صنعتی

0
647
کانکتور M8 سری 818

شرکت Binder ، متخصص ساخت کانکتور با کارایی بالا، کانکتور M8 سری ۸۱۸ D-Coded  را ارائه کرده است.

هدف این شرکت اتصال سنسورهای مینیاتوری به شبکه های اترنت از طریق برنامه هایی که از آخرین فناوری اتوماسیون استفاده می کنند، می باشد.

ویژگی های کلیدی کانکتور M8

  • سری ۸۱۸
  • دارای چهار کنتاکت برنجی با روکش طلائی
  • درجه محافظت: IP67  در شرایط اتصال و قفل
  • ولتاژ و جریان نامی : ۶۳ ولت DC ، ۴ آمپر
  • محدوده دمایی از ۲۵- تا ۸۵+ درجه سانتی گراد

کاربرد کانکتورهای M8

این کانکتورها به گونه ای طراحی شده اند تا از پهنای باند بزرگ برای داده ها پشتیبانی کنند بطوریکه در کارخانه های هوشمند بسیار پرکاربرد هستند و به دلیل ویژگی محافظتی در آنها در محیطهای صنعتی به کار می روند.

کانکتور M8 حدود ۳۰ درصد کوچکتر از کانکتورهای معمولی M12 می باشد و در عین حال قادر به اتصال اترنت با کارایی بالا تا ۱۰۰ مگابیت در ثانیه cat.5e IEEE 802.3 است. از آنجا که کانکتورهای M8 با فناوری Power over Ethernet (PoE +)  سازگار هستند، می توانند به طور همزمان داده و برق را برای سنسور تأمین کنند.

مشخصات کانکتور M8

این کانکتورها دارای چهار کنتاکت برنجی با روکش طلائی که به طور متقارن چیده شده اند و دارای یک حلقه پیچیده از نیکل هستند، دارای جریان ۴ آمپر و ولتاژ نامی از ۶۳ ولت DC هستند. با استفاده از گیره پیچ متصل می شوند و سیمها از ۰٫۱۴ تا ۰٫۵ mm² قابل نصب هستند.

محدوده دمای عملیاتی از ۲۵- درجه سانتیگراد تا ۸۵+ درجه سانتیگراد می باشد، کانکتور M8 قادر به اتصال در بیش از ۱۰۰ چرخه می باشد. هنگامیکه متصل و قفل شوند، بر اساس IP67 محافظت می شود.

Binder یک شرکت خانوادگی است که در Neckarsulm، نزدیک Stuttgart قرار گرفته است. این شرکت ۱۸۰۰ نفر را در سرتاسر جهان استخدام می کند و عملیات بریتانیا در Hemel Hempstead در سال ۲۰۰۹ شکل گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید