کنترلر بی سیم ITA5231W در قطارها

0
636
کنترلر بی سیم ITA-5231W

شرکت Advantech نسخه جدید کنترلر بی سیم ITA-5231W را از سری ITA برای استفاده در قطارها منتشر کرده است. با داشتن چندین ماژول اتصال بی سیم ، وای فای بدون وقفه و شبکهLTE  ،ITA-5231  برای سیستم های سرگرمی و ارتباط داده ای قابل اطمینان در قطارها مناسب است.

به منظور فراهم آوردن یک شبکه بی سیم بدون وقفه برای مسافران و اتصال بلادرنگ با مراکز کنترل قطار، کنترلر ITA-5231W از چندین ماژول WWAN / WLAN پشتیبانی می کند که امکان انتقال همزمان چند دستگاه را همزمان با تعادل بارگیری هر یک از ماژول ها فراهم می کند.

مشخصات کنترلر بی سیم ITA5231W

این سیستم دارای دو ماژول mini-PCIe  و چهار سوکت M.2 برای ماژول های GPS / 3G / LTE / Wi-Fi و ۱۸ درگاه آنتن (SMA, QMA  یا  N-Type) می باشد. کنترلر بی سیم   ITA-5231Wحداکثر از ۱۰ اسلات سیم کارت (۵ اسلات دو سیم کارته) پشتیبانی می کند تا از افزونگی سرویس شبکه جلوگیری کند و یک ارتباط داده ای امن و مطمئنی را برای سفرهای طولانی با قطار، به صورت وایرلس ایجاد کند.

اسلات های دو سیم کارته نقش مهمی در تسهیل رومینگ داده ها بین اپراتورهای مختلف مخابراتی ایفا می کنند. هنگامیکه اتصال یک سیگنال داده قطع شود، کنترلر ITA-5231W سیگنال دیگری می فرستد تا از انتقال داده ها مطمئن شود. هنگامیکه قطار وارد یک ایستگاه می شود، ماژول وای فای ، داده های مرتبط را به منظور کاهش هزینه های انتقال، به مرکز کنترل می فرستد. در حین کار، انتقال سلولی از طریق داده های TCMS انجام می شود تا امکان کنترل از راه دور فراهم شود.

کنترلر بی سیم ITA-5231W از چه استانداردی پیروی می کند؟

کنترلر بی سیم ITA-5231W دارای استاندارد EN 50155  و IEC 61373 می باشد. این دستگاه قادر است در محدوده دمایی ۴۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد کار کند و چهار ورودی قدرت (۲۴/۴۸/۷۲/۱۱۰ VDC) را برای نیازهای مختلف قطار فراهم کند. برای بهبود تجربه مسافرین قطار، شبکه یکپارچه ITA-5231Wطیف وسیعی از محتوای چند رسانه ای و سرگرمی را ارائه می دهد.

ماژول کنترلر بی سیم از اتصال وای فای یا LTE بدون وقفه اطمینان می دهد و امکاناتی همچون پخش فیلم، موسیقی و کتابهای الکترونیکی را در طول سفر برای مسافران فراهم می کند. ITA-5231W دارای یک ماژول easy-swap ۲٫۵″ SSD  با قابلیت تعویض آسان برای ذخیره سازی داده های عملیاتی و محتوای سرگرمی است. قفل امنیتی آن به گونه ای طراحی شده که تنها یکسری از پرسنل قطار اجازه دسترسی به داده ها را دارند به همین علت از امنیت خوبی نیز برخوردار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید