کنترلر دو کاناله H Bridge برای موتورهای DC براش

0
863
کنترلر دو کاناله H Bridge

شرکت Robot Power یک کنترلر دو کاناله H Bridge برای موتورهای DC براش ارائه کرده است. این کنترلر کوچترین جزء خانواده خود می باشد که برای کنترل موتور در ربات های کوچک، اسباب بازی ها و به طور کلی در مواردی به کنترلرهای نانو و بسیار کوچک نیاز باشد، طراحی شده و دارای دو مدار مستقل درایور موتور است. این شرکت ادعا می کند که این کنترلر ، کوچکترین کنترلر موتور دو کاناله موجود برای موتورهای RC در کنترل رباتها با چرخهای کشویی و زنجیردار می باشد.

ساختار کنترلر دو کاناله H Bridge

این کنترلر دارای آی سی درایور موتور محرک مقاوم در برابر خطا و دامنه عملیاتی گسترده ای است. این درایور موتور اجازه می دهد تا حداکثر ۱٫۲ آمپر جریان مداوم به هر موتور وارد شود. بیشتر از ۲ آمپر جریان اوج برای بارهای کوتاه پشتیبانی می شود. سیم های RC همراه با یک عملکرد BEC برای تأمین انرژی گیرنده موتور RC یا میکروکنترلر از قبل نصب شده اند.

سیم های باتری و موتور نیز برای اتصال آسان و بدون نیاز به لحیم کردن به مدار کنترلر دو کاناله H Bridge از قبل نصب شده اند. کنترلرهای استاندارد H Bridge دارای یک دکمه تنظیم هستند تا محدوده سیگنال ورودی که از RC یا میکروکنترلر وارد می شود را تنظیم کنند. این کنترلر ها محصول کشور آمریکا هستند.

مشخصات درایور دو کاناله نانو

  • اندازه این درایور، size : 0.75″ x 0.6 x 0.15” (۱۹mm x 15mm x 3.8mm) و دارای وزن ~۵٫۷g (0.2oz) به همراه سیم های متصل به آن می باشد.
  • محدوده ولتاژ ۳٫۷V – ۱۶V ، جریان ۱٫۲ آمپر مداوم برای هر موتور ، بیش از ۲ آمپر جریان بیشینه (۲ ثانیه) برای کنترل جلو و عقب ربات می باشد.
  • در مقابل جریان و دمای بیش از حد محافظت می شود.
  • کنترلر دو کاناله H Bridge ، شامل رگولاتور داخلی ۳٫۳ ولت، BEC (مدار خذف کننده باتری که نوعی رگولاتور ولتاژ است) و کابل های استاندارد RC  می باشد.
  • باتری و سیم های موتور برای تطابق با دامنه سیگنال RC از قبل نصب و تنظیم شده اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید