گیت وی LYNX-6000 صنعتی IoT توسط Portwell ارائه شد

0
315
سری گیت وی LYNX-6000 صنعتی IoT

Portwell ، متخصص کامپیوترهای صنعتی واقع در کالیفرنیا، سری گیت وی LYNX-6000 صنعتی IoT بسیار کوچک را ارائه کرده است.

این سیستم های کامپیوتری بدون فن و صنعتی مبتنی بر N3350 CPU می باشند و برای Microsoft Azure IoT تأیید شده اند.

سری جدید LYNX-6000 مجموعه ای غنی از لوازم بسیار کوچک IoT را ارائه می دهد که ویژگی های زیادی را از جمله کاهش مصرف انرژی برای اتصالات و شبکه، طراحی صنعتی و رعایت نظارت صنعتی را ارائه می دهد.

ویژگی های LYNX-6000

جک لام، مدیر ارشد بازاریابی کمپانی Portwell می گوید: سری گیت وی LYNX-6000 به بازار IoT صنعتی مجموعه ای غنی از دستگاه های فوق العاده کوچک با طراحی پیشرفته را ارائه می دهد تا این اطمینان را بدهد که برای کاربردهای مختلف می توان دستگاههای ورودی-خروجی مختلفی را با حداقل سرمایه گذاری انتخاب کرد.

اگر بخواهید داده ها را جمع آوری و منتقل کنید، محاسبه لبه یا کارهای ارتباطی را در کاربردهایی مانند اتوماسیون صنعتی یا خرده فروشی هوشمند انجام دهید، سری LYNX-6000 می تواند تمام این وظایف را مدیریت کند. طراحی با جدیدترین پردازنده مرکزی (cpu) Intel Celeron N3350 در اندازه (size: 100 x 53.5 x 92 mm) یک دستگاه فوق العاده کوچک را تشکیل می دهد که به راحتی در فضاهای محدود و کوچک قرار می گیرد.

انواع سری گیت وی LYNX-6000

  • گیت وی LYNX-6110 : مدل ابتدایی که برای محسابه لبه مناسب است.
  • گیت وی LYNX-612E : برای گیت وی IoT در محیطهای اتوماسیون صنعتی مناسب است.
  • گیت وی LYNX-612G : برای گیت وی IoT با ورودی-خروجی پیشرفته برای شبکه مناسب است.

مشخصات گیت وی LYNX-6110

مشخصات مدل ابتدایی سری گیت وی LYNX-6000 شامل پردازنده Celeron N3350 (پلتفرم Apollo Lake)، حافظه onboard 4GB LPDDR4 DRAM (تا ۸GB)، حافظه onboard 32GB eMMC 5.0 (تا ۲۵۶GB)، میزان برق عملیاتی کمتر از ۱۰W برای بهبود مصرف انرژی، ۲x GbE LAN، ۲x USB 3.0، ۱x DP با رزولوشن تصویر ۴K ، ۱x M.2 Key E 2230 برای ماژول وایرلس، دامنه انرژی ورودی گسترده از ۱۲-۳۰ VDC ، بدون فن، طراحی صنعتی و حرارتی پیشرفته، دارای قاب دیواری و کشویی، دارای گواهی صنعتی EMC و EMI کلاس B ، پشتیبانی از دمای عملیاتی گسترده و دارای خدمات سفارشی سازی ظاهری می باشد.

کاربرد گیت وی LYNX-6000

از این محصولات می توان در IoT برای اتوماسیون صنعتی و کارخانه، مدیریت تأسیسات، حمل و نقل، انبار داده هوشمند، تجهیزات پزشکی، تجهیزات تست ارتباطات، مدیریت ایستگاه شارژ الکتریکی، وسیله نقلیه با هدایت خودکار (AGV)، گره های IoT برای جمع آوری یا مدیریت داده و محاسبه لبه استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید