Digi-Key به برندگان مسابقه کیت آزمایشگاهی InstaLab اهدا می کند

0
486
کیت آزمایشگاهی instalab شرکت Digi-Key

شرکت آمریکایی Digi-Key مسابقات سالانه Back2School خود را آغاز کرده است و به دانش آموزان این فرصت را می دهد که وارد یک مسابقه قرعه کشی شوند و ایده های طراحی خود را برای برنده شدن و گرفتن کیت آزمایشگاهی instalab و بسیاری از جوایز و کیت های دیگر ارائه دهند.

این مسابقه در تاریخ هشتم تا دوازدهم نوامبر 2020 برگزار می شود و اندکی پس از پایان مسابقه در 12 نوامبر برندگان معرفی می شوند.

از دانشجویان دعوت می شود که طرح های خود را در مورد چگونگی بهبود زندگی دانش آموزی با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و محصولات موجود در وبسایت Digi-Key ارائه دهند.

چگونگی ثبت نام در مسابقه Back2School

اگر بخواهند که طرح شان عملی شود، می توانند ایده خود را پیاد سازی کنند، یک فیلم یا عکس از کار خود آپلود کنند و اینگونه واجد شرایط برنده شدن کیت آزمایشگاهی InstaLab در گروه جایزه بزرگ شوند. دو طرح به عنوان برنده مسابقه انتخاب خواهند شد که صاحب کیت آزمایشگاه خانگی InstaLab می شوند.

ورود به قرعه کشی ساده است، دانش آموزان فقط کافیست که هنگام ثبت نام، ایمیل و نام شان را وارد کنند. همچنین برای ورود به مسابقه باید طرح شان را بر اساس محصولات و اجزای موجود در وبسایت Digi-Key ارائه دهند.

کیت آزمایشگاهی InstaLab به چه کسانی تعلق می گیرد؟

به سه برنده قرعه کشی نیز یک دستگاه بازی PiCade یا یک جعبه ابزار SparkFun اهدا می شود. به دو برنده طراحی نیز یک کیت بازی MikroE Video Game یا کیت آزمایشگاهی Back-2-School ارائه می شود.

نفر اول یک کیت آزمایشگاهی InstaLab را که شامل اسیلوسکوپ، ژنراتور، منبع تغذیه، مولتی متر دیجیتال، دستگاه لحیم کاری 120 ولت، سیم چین و کیت استارتر رسپبری پای و چند قطعه الکتریکی دیگر می باشد را دریافت می کند.

YC Wang مدیر برنامه های جهانی دانشگاه Digi-Key، می گوید: ایجاد یک آزمایشگاه مهندسی InstaLab در خانه، آرزوی بسیاری از دانش آموزان می باشد. چنین دستگاه هایی بسیار پرکاربرد هستند و به دانشجو فرصت می دهد تا نمونه سازی سریع را برای ساخت انجام دهد. Digi-Key به دانشجو این فرصت را می دهد تا مهارت مهندسی خود را امتحان کند.

مدیر بازاریابی Digi-Key می گوید: این شرکت متعهد به کمک به دانشجویان و دانش آموزان برای یادگیری مهارت های بیشتر و بهره وری بیشتر زمان تحصیل آنها می باشد. هدف شرکت این است تا بتواند برای تمام دانش آموزان امکانات و ابزار لازم همانند کیت آزمایشگاهی InstaLab برای یادگیری و ساخت را فراهم کند.

برای ورود به مسابقه و اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه و جوایز آن به وبسایت digikey مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید