POE+ در ماژول اترنت Gbit mPCIe

0
364

VersaLogic خط تولید خود را با استفاده از ماژول E6 جدید، گسترش داده است. ماژول اترنت Gbit mPCIe از POE+ پشتیبانی می کند. این ماژول بسیار مقاوم است و اندازه کوچکی دارد و به صورت فشرده طراحی شده است و از یک پورت اترنت گیگابیت با POE+ تشکیل شده که سبب شده به هر سیستم کامپیوتری وصل شود.

ماژول E6 با برد POE+

بر خلاف مدلهای دیگر، E6 تنها برد Mini PCIe است که دارای مغناطیس و تکنولوژی POE+ می باشد. دیگر نیازی به بردهای آماده mezzanine ، کابلهای مخصوص یا آداپتورهای اضافی POE نیست. با توجه به فناوری POE+ ، E6 از دستگاه های جانبی با قدرت ۳۰W نیز پشتیبانی می کند.

ماژول E6 چه امکاناتی دارد؟

E6 از پروتکل زمان استاندارد IEEE 1588 / 802.1AS پشتیبانی می کند. این پروتکل همزمان سازی دقیق بین گره های شبکه را در برنامه هایی مانند کارخانه هوشمند و امنیت هوشمند امکان پذیر می کند. E6 بسیار کوچک است، به همین دلیل در شرایطی که اندازه و وزن قطعات باید بهینه باشند بسیار مفید است.

E6 مخصوصاً برای عملکرد در محیطهای سخت و بسیار داغ ساخته شده است. این ماژول در شرایط محیطی با حرارت بالا آزمایش شده و عملکرد قابل اطمینان را در دمای صنعتی (۴۰- تا ۸۵+ درجه سانتیگراد) تضمین می کند. تست محکم و چفت بودن اتصالات و شوک و لرزش MIL-STD-202H کارایی این ماژول را در اغلب شرایط تضمین می کند. ماژول MPEe-E6E کاملاً مهندسی و اعتبارسنجی شده است.

ماژول E6 با برد POE+

E6 در دو حالت با برد POE+ یا بدون این فناوری وجود دارد. اگر به POE+ نیاز نباشد، MPEe-E6E ماژول اترنت گیگابیت که از استانداردIEEE ۱۵۸  پشتیبانی می کند و همچنین مقاوم و فشرده می باشد ارائه کرده است. E6 حتی در تعداد کم هم سفارشی سازی می شود. گزینه های سفارشی سازی شامل قفل های الکترونیکی، برچسب های سفارشی، تست های سفارشی و غیره است.

مانند همه محصولاتVersaLogic ، اترنت گیگابیت E6 با برد POE+ با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده و برای مدت طولانی (۱۰+ سال چرخه تولید معمولی) در دسترس خواهد بود. در حال حاضر E6 با برد POE+ (VL-MPEe-E6E-P) در هر دو شرکت VersaLogic و Digi-Key موجود است و این ماژول بدون این فناوری جدید (MPEe-E6E) نیز طبق تعرفه OEM وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید